Офіційний сайт Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка було розроблено для новоствореного інституту в 2001 році. Розробкою та підтримкою сайту займалися О. Сірук (2000--2014) та О. Тютенко (2013-2016).

Сайт містить інформацію про історію та структуру Інституту, вимоги та допоміжні матеріали для абітурієнтів, вступників до магістратури,аспірантури, докторантури, навчальні плани та програми, методичні та дидактичні матеріали. Представлено напрямки досліджень, описи наукових шкіл Інституту, міжнародну співпрацю, розповіді про стажування студентів та співробітників. Студентські ініціативи та заходи, координати лінгвістичного гуртка та літературної студії, фотогалереї, кінострічки про Інститут також можна знайти на цій інтернет-сторінці.

Окрема увага завжди приділялася новинам цього закладу, і врешті в 2012 році було створено окремий сайт Прес-центру -- динамічний ресурс онлайн, де оперативно розміщуються анонси та звіти про конференції, наукові семінари, суспільні заходи, радіоефіри, друковані видання Інституту філології.

Редактори висловлюють свою вдячність усім, хто причетний до створення цієї сторінки, хто допоміг порадами, консультаціями та інформацією.